Lycopene Konjac Sponge

Lycopene Konjac Sponge

Kierunek działania: oczyszczenie, nawilżenie, odżywienie

Przeznaczenie: zalecana szczególnie dla skóry suchej, wrażliwej i skłonnej do alergii

Lycopene Konjac Sponge – W 100% naturalna gąbka do oczyszczania i masażu twarzy oraz ciała wykonana z korzenia azjatyckiego drzewa o nazwie Konjac wzbogacona o likopen pozyskiwany z pomidorów. Gąbka posiada bardzo delikatną strukturę, dzięki czemu może być stosowana przy każdym rodzaju skóry. Zalecana szczególnie dla skóry suchej, wrażliwej i skłonnej do alergii.
Unikalna struktura gąbki zapewnia przyjemny masaż wybranego obszaru, stymuluje przepływ krwi i dokładnie oczyszcza. Dzięki zawartości naturalnego czynnika nawilżającego łagodzi podrażnienia, nawilża i przywraca komfort suchej skórze. Likopen to naturalny antyoksydant, który chroni skórę przed szkodliwym działaniem wolnych rodników. Redukuje ilość zaskórników, reguluje pracę gruczołów łojowych, a także przywraca blask i poprawia koloryt skóry.

Lycopene Konjac Sponge nie zawiera dodatków chemicznych, konserwantów i barwników. W 100% biodegradowalna.

Sposób użycia:
Przed użyciem należy namoczyć gąbkę Lycopene Konjac Sponge w wodzie do nabrania miękkości. Zaleca się wykonywanie masażu okrężnymi ruchami. Aby cieszyć się gąbką jak najdłużej, należy wycisnąć nadmiar wody po każdym użyciu i powiesić ją w suchym miejscu. Nie należy przechowywać gąbki wewnątrz kabiny prysznicowej, gdyż wilgotne środowisko skraca żywotność gąbki. Nieużywana przez dłuższy czas gąbka twardnieje, co jest zjawiskiem naturalnym.

Składniki (INCI):
AMORPHOPHALLUS KONJAC ROOT EXTRACT (KONJAC MANNAN), AQUA (WATER), CELLULOSE, LYCOPENE.

Lycopene Konjac Sponge – Dostępne rozmiary:

lycopene-L-thumb