Bamboo charcoal Konjac Sponge

Bamboo charcoal Konjac Sponge

Kierunek działania: oczyszczenie, nawilżenie, odżywienie

Przeznaczenie: zalecana szczególnie dla skóry tłustej, mieszanej i ze skłonnością do powstawania zmian trądzikowych

W 100% naturalna gąbka do oczyszczania i masażu twarzy oraz ciała wykonana z korzenia azjatyckiego drzewa o nazwie Konjac wzbogacona o węgiel aktywny. Gąbka posiada bardzo delikatną strukturę, dzięki czemu może być stosowana przy każdym rodzaju skóry. Zalecana szczególnie dla skóry tłustej, mieszanej i ze skłonnością do powstawania zmian trądzikowych.
Unikalna struktura gąbki zapewnia przyjemny masaż wybranego obszaru, stymuluje przepływ krwi i dokładnie oczyszcza. Dzięki zawartości naturalnego czynnika nawilżającego łagodzi podrażnienia, nawilża i przywraca komfort suchej skórze. Węgiel aktywny zawarty w gąbeczce Bamboo Konjac Songe posiada zdolność absorbowania nadmiaru sebum z powierzchni skóry. Jest on najsilniejszym absorbentem występującym w stanie naturalnym. Podczas kontaktu ze skórą, cząsteczki węgla są w stanie przyciągać zanieczyszczenia nie tylko z powierzchni, ale nawet z głębszych warstw skóry. Otwierają pory i oczyszczają je, usuwając zanieczyszczenia i martwe komórki naskórka. Regularne stosowanie gąbki Yasumi Konjac Sponge redukuje ilość zaskórników. Działa antyseptycznie i przeciwbakteryjnie – ogranicza ilość bakterii odpowiedzialnych za powstawanie trądziku.

Nie zawiera dodatków chemicznych, konserwantów i barwników. W 100% biodegradowalna.

Sposób użycia:
Przed użyciem należy namoczyć gąbkę w wodzie do nabrania miękkości. Zaleca się wykonywanie masażu okrężnymi ruchami. Aby cieszyć się gąbką jak najdłużej, należy wycisnąć nadmiar wody po każdym użyciu i powiesić ją w suchym miejscu. Nie należy przechowywać gąbki wewnątrz kabiny prysznicowej, gdyż wilgotne środowisko skraca żywotność gąbki. Nieużywana przez dłuższy czas gąbka twardnieje, co jest zjawiskiem naturalnym.

Składniki (INCI):
AMORPHOPHALLUS KONJAC ROOT EXTRACT (KONJAC MANNAN), AQUA (WATER), BAMBOO CHARCOAL, CELLULOSE.

bamboo-charcoal-kwadrat

 

One comment

  • Używam tej gąbeczki z ogromną satysfakcją od kilku tygodni. Już po pierwszych kilku użyciach, byłam tak zachwycona że zrobiłam ich spory zapas – w różnych wariantach.
    Dzięki niej czerpię ogromną frajdę z mycia twarzy, jestem przekonana że robię to dokładnie. Mycie jest delikatne, acz skuteczne. Nigdy wcześniej, przy użyciu jedynie dłoni, nie miałam wrażenia tak czystej i odświeżonej twarzy. Gąbki nie drapią, a przyjemnie masują, nie ma mowy o podrażnieniu nawet mocno nadreaktywnej skóry.

    Serdecznie polecam. Są warte każdej ceny.

Comments are closed.